Ekologia

Tworzymy odpowiedzialny biznes, troszcząc się o ekologię naszej produkcji. Korzystamy wyłącznie z tworzyw, które można poddać recyklingowi. W procesie produkcji wykorzystujemy również półprodukty, które już raz były przetworzone. 
 

Polietylen  LLDPE to ultra giętkiki i przezroczysty polimer. Zapewnia mu to trwałość i ciągliwość. Wszystkie materiały użyte do produkcji naszych toreb są nieszkodliwe i neutralne dla środowiska.

Każda torba  wyprodukowana w w naszej firmie, w pełni nadaje się do ponownego przetworzania ponieważ folia można regranulować i poddawać ciągłemu recyklingowi. Zastosowanie polietylenów umożliwiających ich pełen recykling. Każdy element odpadowy powstały wprocesie produkcji kierowany jest do ponownego przetworzenia. Stosujemy barwniki, które nie są szkodzą środowisku. 

Produkcja toreb reklamowych w naszym zakładzie firmy jest  bezodpadowa. Z odzyskanego surowca produkujemy nowe, pełnowartościowe torby ograniczając zużycie surowców naturalnych oraz zmniejszenie odpadów.

My jesteśmy odpowiedzialni za nasze środowisko, dbajmy o segregowanie śmieci, korzystając z pojemników do tego przeznaczonych.