Technologia

Przez lata działań na rynku wyspecjalizowaliśmy się w druku toreb reklamowych w dwóch obszarach technologicznych - fleksodruk oraz sitodruk. Dopasowanie ich uzależnione jest głównie planowanym nakładem produkcji toreb. 

Minimalnym nakładem pozwalającym na efektywne kosztowo wydruki to 4000 szt. Im większy nakład tym bardziej możemy zoptymalizować koszt jednostkowy finalnej torby. Gdy potrzebujesz zamówić duże ilości toreb reklamowych (powyżej 4 tys, sztuk) wykonamy je techniką fleksodruku.
Odpowiedzią na potrzebę profesjonalnego druku mniejszych nakładów jest zastosowanie technologii sitodrukowej. Technologia ta zapewni doskonałe efekty odwzorowania. 

Torby foliowe z nadrukiem Flekso

Fleksodruk jest techniką druku wypukłego zarówno na opakowania foliowe jak i inne formy. Druk jest wykonywany za pomocą drukowanych i ciekłych farb, które mają tą zaletę, że są szybkoschnące co znacznie ułatwia wykonywanie nadruków. Cechą tego typu druku jest to, że technika ta może być stosowana zasadniczo również na nierównych powierzchniach, co w przypadku toreb foliowych jest dobrym rozwiązaniem.

Jest to technika, która doskonale sprawdza się przy większych ilościach zamówień. Jej atutem jest wysoka jakość oraz atrakcyjna cena. Opakowania foliowe produkowane z techniką fleksodruku gwarantują najwyższą jakość.

Pozwala on na szybkie wykonie nadruku na dużej ilości toreb reklamowych różnego gatunku i o różnych rozmiarach. Technika wykonania toreb, w tym przypadku, polega na nadruku na folię w zwoju, a następnie z folii z już gotowym nadrukiem, wycinane są torby reklamowe według zamówienia i preferencji klienta.

W tego typu zleceniach klient ma do wyboru cztery kolory, dostarczony projekt powinien być czytelny, na kształt polimeru jaki znajduje się pieczątce do stemplowania.

Zalety technologii flekso:

 • trwałość - farby odporne na warunki zewnętrzne 
 • elastycznść - nie kruszy się i przylega do podłoża torby
 • mnogość zastosowań - możliwość drukowanie na różnorodnych rodzajach i grubościach podłoża
 • Do czterech kolorów na torbie.
 • Grafika rastrowa - nie robimy zdjęcia.
 • Nakład od 4000 szt.
 • Matryce są wielokrotnego użytku
 • Nadruk idzie z roli a potem jest cięty na torby foliowe

Zalety technologii sitodrukowej

Sitodruk jest to specjalna technika drukowania, która polega na przeciskaniu farby przy użyciu rakla, przez sporządzoną, na specjalnie to tego celu przygotowanym sicie, formę drukarską. Farba przechodzi przez te elementy sita, które nie zostały pokryte emulsją.

Sitodruk ma wiele zalet, przede wszystkim jest wodoodporny jak również cechuje się dużą trwałością i odpornością na różnego rodzaju czynniki. Farba zastosowana przy tego rodzaju druku charakteryzuje się tym, że jest dobrze kryjąca, pozwala na to by uzyskać pełne, intensywne kolory. Farby dostępne w sitodruku są w różnych wersjach i odmianach co pozwala na stworzenie wyjątkowych toreb foliowych.

Techniką tą realizujemy zamówienia od 500 do 4 tysięcy sztuk. Powyżej tej ilości zamówienia są realizowane w technice fleksodruku. Realizacja małych zamówień sprawia, że mogą skorzystać z tego niewielkie firmy jak i indywidualne osoby.

Naszą ofertę dopasujemy do potrzeb klienta gdyż technika sitodruku pozwala na wykonanie nawet najbardziej indywidualnych i oryginalnych zamówień. Wszystkie nasze torby reklamowe z nadrukiem są najwyższej jakości.

 • Nielimitowana ilość kolorów.
 • Należy doliczyć koszt naświetlenia klisz (jedna starczy na wiele lat).
 • Wykonujemy nadruki na ilość powyżej 500 sztuk toreb foliowych.